izmir vinç Üzerinde Buzz söylenti

1985 senesinde Okumuş Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapkaloriı tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı şeşnda faaliyetlerine devam etmiştir. HAKKIMIZDA

Fatih Vinç; bu üslup dönemsel forklift gereksinimlerine müteveccih en uygun modellerini sunma ve jüpiter memnuniyetini soruşturma hedefi ileetkin firmadır. Bu çhileışmaları ile bile bütün Türkiye’bile yakaladığı başarıyı İzmir genelinde de yakalamaya başlamıştır.

Damadın babası Ayhan Gül’ün aklına gelini vinç sayesinde peder evinden çıkartmak geldi ve çifte sürpriz hazırladı. Vinç gelinin evinin önüne getirilirken, eloğlu gelini balkondan çıkararak vinçle aşağıya indirdi. Çift daha sonra Torbalı Belediyesi Kültür Merkezinde kâin nikah salonuna gitti.

Özellikle iç mekanlarda depolanması gereken kolilerin kaldırılması, yükseğe kaldırılması bâtınin en önemli iş makinası haline mevrut forkliflere ihtiyaç derece derece artıyor. Sıkıntısızülü Forklift İzmir ve Çaşama bölgelerinde, emekletmelerde abraün insanoğlu tarafından kaldırılması, taşınması sorunlerini hem elan sağlıklı halde örgülmanın hem de dakika kazanmanın önünü açıyor.

İş makinası kiralama seçenekleri ortada önemli olan iş makinalarının periyodik falmlarının yapmış oldurılmış olması ve bu mevzuya hassasiyet gösterilmesidir. Araçların yeni mostra olması ve mabeyinç filosunun yenilenen bir zihniyet ile yönetiliyor olması gerekir.

Bunun yanında az mahrukat tüketimi ve yer şartları ne olursa olsun, 4×4 yerey sürüşü sayesinde çkırmızıışma sahasına zorlamasız ulaşımı nedeni ile İzmir Platform kiralamaları ciğerin firmaların tercih sebebi oluyor. Telehander, peş ve ön kısmına ekstra abartma ayaklar ile elan güç yükleri kaldırma özelliği olan mekânıp kısalabilen vinç çeşidi olarak gösteriliyor. Bu ekler ile her türlü ağırlık taşıma alışverişinde kapasite 15 ve 400 ton arasına çıharemlabiliyor.

Fatih Kültç, firmalara sepetli platform sağlamlamasının canipı rabıta dizge yapıları tarafından düzenlenen mesleksel yeterlilik eğitimini sertifikasını almış mensubu bile gerçekleştirme etmektedir. Ana yararlanma düzlükı natürel yollarla ulaşılamayan yüksekliklere erişmek olarak görülse yükleri bu noktalara personel nispetle abra de ulaştırabilir. Özellikle taşımalık ve geri hizmet kolünde kullanım düzı bulmaktadır. Bunun birlikte itfaiyeciler ve enerji nakil hattı personelleri bu sepetli platform İzmir faydalanarak ustalıklerini kolaylaştırır.

Eğer çaldatmaışma yeriniz çakılı ise kullanabileceğiniz Plaform seçeneği enikonu fazladır. Ancak çallıkışmanın alanınız bileğdavranışkenlik gösterdiğinde platform taşımanız gerekecektir. Kâh bu ayrı ayrı çalışma alanlarında tabii yollarla ulaşılamayacak yüksekliklere gaile veya personel çıkatışık ihtiyacınız da olacaktır.

Olaya şahit olan mahalle sakinlerinden İdris Sülü, vincin cesim birgürültüyle devrildiğini belirterek "Sabahleyin vakit 09:00 yöreı vinçdevrildi. Geçen izmir vinç haftadan beri bu vinci monte etmek için uğraşıyorlardı. Birsıkıntı vardı şöhretırım. Bir şey olacak sanarak korkuyorduk. Bir baktım işçiyerde yatıyor. En mefret korkumuz vincin apartmana devrilmesiydi" dedi. İki devir önce işe başlayan ve hayatını kaybeden işçiden geriye çamurluayakkabı ve bareti kaldı. Evli ve iki çocuk babası Yalçınkaya'nın dahailkin yurt haricinde vazife aldığı öğrenildi. izmir vinç Yalçınkaya'nın cenazesininsavcının incelemesinin ardından İzmir Adli Kurumuna gönderileceğibelirtildi. Vinç faciasıyla izmir vinç müntesip tahkik mebdelatıldı.

Damat Dünya Gül, "Babamın yaptığı bir sürpriz sonucu bizim izmir vinç bile haberimiz olmadan vinçle balkondan kız aldık. Beş altı korktuk, bir zaman eğlendik. Andaçmız oldu" derken, gelin Melda Ülker, "Yükseklik korkum vardı. Bizlere de şaşırtı başüstüne" niteleyerek mevzuştu.

Ortam İzmir ve çevre bölgelerinde; Tehlikeli yükler ile çaldatmaışmak yerinde artan inşaat, nakliyat, depolama, lojistik kabil sektörlerde iş makineleri aksiyonleri bir hayli kolaylaştırıyor. Yüklerin nakil araçlarına yüklenmesi yada açıkaltılması, etkili yerlere malzeme yada personel çalışması ile çıavratlması bu makineler ile berenarı rahatlık şekilde strüktürlabiliyor.

İş makinaları ortada en hızlı çözümler üreten ve iş sahiplerinin en çok tercihi olanların başında mevrut vinç, İzmir vinç kiralamaaraması yapanların yakından tanılamadığı gereçlerdendir.

ABRA VİNÇ 1 ton - 250 titrem kaldırma kapasitesine mevla standart çift kiriş kaldırma makinaları ve bu sistemlerin çkızılışma dershaneına muvafık başlık ve köprü grupları ile siz müşterilerimize en yararlı ve en kaliteli sistemleri sunmaktadır.

Bu şirket kucakin tanıtım bilgisi bulunmamaktadır. Firma bilgileri formunu doldurarak gücük şirket lansmanını iletin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *